Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

FIGURY GEOMETRYCZNE - KSZTAŁTY świata KAIVO

Symbolika Koła - Kostki - Kryształu

 

symbolika KOŁA - co znaczy koło w świecie KAIVO

Opublikowany 2015/05/01

symbolika koła, co znaczy koło, symboliczne znaczenie koła

Punkt i koło to najbardziej pierwotne formy, z jakimi się spotykamy. Obok kwadratu i trójkąta, koło jest symbolem kardynalnym, rodzimy się z jego świadomością. Punkt symbolizuje źródło i kres wszystkich rzeczy. Jako centrum ustanawia zasadę harmonii dla równo oddalonych od niego punktów zataczających figurę doskonałą, czyli koło.

 

Koło symbolizuje:

  • Boga,
  • prawo,
  • nieskończoność,
  • absolut,
  • wieczność
  • i doskonałość.

To wewnętrzna jedność, harmonia, równowaga, precyzja, kompletność. Koło kojarzy się z Niebem i Słońcem. Jest utożsamiane z duszą, pierwiastkiem duchowym i żeńskim. Wyraża czas oraz chroni przed demonami.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

 

 

 

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?