Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

Zabawna historyjka - "Cygańska Zbrodnia" wiadomości z polskich miejscowości

Opublikowany 2015/07/13

Śmieszna historyjka - polskie miejscowości od A do C

CYGANY(1) uznały, że BIAŁASY(2)  są BEZPRAW(3). Jeden z nich stanął na CZAJKI(4) a dwa ABRAMY(5) wykopały CZTERY KOPCE(6). CYGANKA(7) przyniosła BICZ(8) a CHŁOPINY(9) ustawili BALE(10). Nie było CIENIA(11) wątpliwości, że BIAŁOSKÓRY(12) dostaną CIĘŻKIE(13) baty. Zapadła CISZA(14) a wielu zgromadzonym popijało CHMIEL(15).

Nagle ktoś zza BRAMKI(16) krzyknął CZEKAJ(17).

Wbiegły dwa BEDNARKI(18) i jak BARAN(19) z BAŃKI(20) natarły na CYGANY(1). Wszystkich bolały BARKI(21) i CZACHY(22). Niejednemu z pewnością zostanie po tym BLIZNA(23). BIAŁASY(2) skorzystały z okazji by zwiać, zwłaszcza, że BRAMKA(24) był otwarta. Uciekali przez BAGNO(25), wszędzie było BŁOCKO(26). Było BRÓDNO(27) i CIEMNO(28).

Śmieszna historyjka - polskie miejscowości od A do C Wiadomości z wioski Cygańska Zbrodnia

 

 

BRUTUS spytał się swojej BABY czy CIERPISZ. Usłyszał, że tak. Odparł więc do CELINY: Nie rób mi BORUTY. BYSTRA z ciebie BABA. Widzisz, że jest coraz mniej BŁOTA więc wkrótce będzie BRZEG, pojawią się BRZÓZKI a CZRNY LAS zamieni się w BAZAR. Choć bolą cię BARKI, trzeba iść dalej. Zdejmij CHODAKI będzie wygodniej, a nogi obmyjesz jak pojawi się BIAŁA WODA. Stamtąd już niedaleko do naszej CHAŁUPY z CEGŁY.

 

A tam mając BOGATE doświadczenia będziesz mogła iść na przeCHWAŁKI. BYSTRE koleżanki, które uważają, że CUDÓW nie ma dostaną takiego BOMBLA, aż im CHUSTKI i CEBULKI z głów pospadają. I stracą BUJNE loki. Te ich BIESIADKI i CZEKANKA na nowe wieści zostaną nagrodzone. BÓGDAŁ nam uciec i muszą Ci uwierzyć jaki to był BOŻY DAR.

Te BEDNARKI nie pojawiły się tam same z siebie. Na szczęście zBRODNIA na nas nie została wykonana. Możemy spokojnie wracać do CHAŁUPKI . Zaścielisz tam oBRUSY i sprosimy BOGDANY i BABULE. Urządzimy sobie taki CZYŚCIEC, gdzie CZYSTA będzie się tak lała aż każdy złapie BANIE. Panie będą się BUJAŁY a panowie zaliczą CZARNOZIEM.

Wreszcie będzie można BĄKI zbijać. 

Tekst autorstwa E. Kaivochats

 

Skąd przyszedłeś?

Czytasz tę historyjkę, bo zostałeś przekierowany z bloga Texstera?

Postanowiłeś ocenić moją kreatywność. Super.

Copywriting działa.

Przeniósł Cię tu Facebook?

Świetnie. Opłaca się korzystać z internetowych mediów, by wzbudzić zainteresowanie.

Więcej na temat internetowej reklamy…

 

Nieważne skąd, ważne że czytasz.emotions - emotionki - uśmiech

Nieważne jak szybko. Pisałam ten tekst powoli, bo nie mam pojęcia, ile osób szybko czyta.

A chciałam, żeby każdy zdążył.

Zapoznaj się z listem od Mamma Mia - absurdalne zwroty.

 

 

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?