Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

REGULAMIN

POZNAJ REGUŁY ZABAW

 

Włączając się do prezentowanych na kaivo zabaw, akceptujesz poniższy regulamin. 

Zobacz zatem co akceptujesz.

 

GŁÓWNA ZASADA REGULAMINU

Organizatorem wszystkich prezentowanych na kaivo zabaw jest Elisabeth Kaivochats. Wszystkie zasady zabaw ustalone zostały przez Elisabeth Kaivochats według subiektywnych odczuć. Nie są regulowane żadnymi innymi przepisami i mogą być w dowolnym czasie przez nią modyfikowane. Elisabeth Kaivochats zastrzega sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w regulaminie. Zalogowanie się na stronie kaivo jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wszelkich zasad zabaw.

 

OGÓLNE ZASADY WSZYSTKICH ZABAW

Do zabaw prezentowanych na stronie www.kaivo.pl może przystąpić każdy, w dowolnym czasie, gdy zabawa jest aktywna. Udział w zabawach jest bezpłatny. W każdej zabawie można zostać biernym obserwatorem lub  aktywnym uczestnikiem.

  1. Bierny obserwator ma dostęp do wszystkich treści, wszystkich wiadomości, wyników. Nie ma natomiast przypisanej sobie Indywidualnej Cyfry, która włącza do społeczności kaivo i w wielu przypadkach uprawnia do nagród, bonusów.
  2. Aktywny uczestnik ma szanse na zdobycie wspomnianych nagród, bonusów. Jest posiadaczem Indywidualnej Cyfry, która dostarcza rozrywki. Cyfra odkrywa zdania książki, trafia w bohatera, tytuł... decyduje, do jakiej strefy zostanie przypisany uczestnik, a w przyszłości przeniesie swojego posiadacza do nowej książki WKK - fantastyki, oczywiście w określone przez Cyfrę miejsce. 

Obserwatorem jest każdy kto odwiedza stronę kaivo i śledzi zabawy, natomiast żeby zostać uczestnikiem zabaw, trzeba zalogować się na stronie KAIVO poprzez przystąpienie do dyskusji. Przejdź do strony FORUM

 

Elisabeth jest postacią fikcyjną wymyśloną w roku 2005. Do wirtualnego świata weszła 21.03.2015 r. poprzez założenie strony internetowej www.kaivo.pl  Od tego czasu próbuje stworzyć Świat Kaivo. Elisabeth nie ma adresu, telefonu. Jedynym sposobem kontaktu z Elisabeth jest platforma kaivo.pl lub profil na Facebooku. Tylko tak można się z nią komunikować.

SZCZEGÓŁOWE ZASADY ZABAWY ODKRYJ ZDANIE

Zabawa aktywowana dnia: 05.05.2015. Wyniki są prezentowane każdego dnia o piątej po południu (w five oclock) na stronie - Tekst online. Zabawa zakończy się z chwilą odkrycia wszystkich zdań książki - Wyrok Koło Siedmiu Studentek.

 

Zabawa polega na odkrywaniu zdań książki sensacyjnej, kryminalnej "Wyrok Koło Siedmiu Studentek". Każdy zalogowany na stronie kaivo uczestnik przyczynia się do odkrycia jednego kolejnego zdania książki WK7S. Biletem do zabawy, jest zalogowanie się na stronie kaivo poprzez przystąpienie do dyskusji. W ten sposób nadawana jest Indywidualna Cyfra, która pozwala społeczności kaivo poznać kolejne wersy książki WK7S. Pod przypisaną uczestnikowi Cyfrą jest jego zdanie, odkrywane codziennie w five oclock.

Zabawa dostarcza takich emocji, jak przy zakupie ciasteczek z wróżbą. Sprawdź kim się staniesz… Czy odkryjesz ebooka WK7S jako kobieta, mężczyzna… W jakim nastroju będziesz… A może przypadnie ci rola narratora... Śledź dalsze losy swojej postaci. Po otrzymaniu informacji, jaka Cyfra została dla Ciebie wylosowana, możesz wejść na stronę www.kaivo.pl i sprawdzić... jakie Zdanie zostało dopisane w five oclock (codziennie o piątej po południu) pod Twoją Cyfrą. Jeśli trafione zostało Zdanie wypowiadane przez bohatera ebooka i komentowane przez narratora, to traf padł na bohatera, nie na narratora.

A potem...

Możesz podzielić się swoimi emocjami, związanymi z tą zabawą. Wraz ze zwiększającą się liczbą znajomych, możesz za darmo śledzić dalsze losy swojej postaci, a na forum – Lista bohaterów możesz znajdować osoby, które także wstrzeliły się w tą postać, odkrywając inne wersy ebooka WK7S. Gwarantowana świetna zabawa z dreszczykiem emocji, niepewności, jak przy otwieraniu świątecznego prezentu. Czy tą metodą uda się odkryć wszystkie losy bohaterów ebooka… i poznać ciekawe ich dzieje… Tu każda osoba jest ważna. Zachęcam zatem do zabawy, która nikogo nie zmusza do czytania odkrywanego ebooka.

 

 

INDYWIDUALNA CYFRA

Każdego dnia generowana jest lista nowych uczestników. Kolejność na tej liście zależy od kolejności logowania się na stronie. Listę nowych uczestników tworzą osoby, które zalogowały się w przedziale czasowym 11:00 dnia poprzedniego do 11:00 dnia bieżącego. Codziennie o godz. 11:00, w przygotowanym przez kaivo programie, losowana jest jedna Cyfra z przedziału...

…obecna liczba zalogowanych (np. liczba zalogowanych z dnia 05.05.2015 godz. 11:00) – liczba zalogowanych z poprzedniego dnia (np. liczba zalogowanych z dnia 04.05.2015 godz. 11:00)...

Tak wylosowana Cyfra po dodaniu do Cyfry ustalonej na podstawie kolejności z logowania się na stronie tworzy nową Indywidualną Cyfrę, przypisaną do konkretnego uczestnika.

Informacja o przypisanej Cyfrze zostanie przekazana uczestnikowi drogą mailową, lub zostanie podana jako odpowiedź do jego komentarza, najszybciej jak to będzie możliwe. Czas rozsyłania  informacji o nadaniu Indywidualnej Cyfry do uczestników będzie zależeć od ilości nowych osób, które przystąpiły do kaivo. Kaivo zastrzega sobie prawo do nieznacznych opóźnień w rozsyłaniu. Z góry przeprasza za trudności.

 

 

ZASADY ODBIORU DARMOWEGO EBOOKA        

Elisabeth Kaivochats informuje, że darmowe ebooki WK7S nie będą rozsyłane do momentu zakończenia zabawy Odkryj zdanie. W ten sposób wszyscy będą poznawać ebooka WK7S na jednakowych zasadach. Elisabeth nie odpowiada za przedłużający się czas oczekiwania na nagrodę, spowodowany długim okresem odkrywania ebooka. Po zakończeniu zabawy OZ wszystkie osoby, które nabyły prawo do darmowego ebooka WK7S otrzymają go drogą mailową. Dlatego ważnym jest podtrzymanie stałego kontaktu z kaivo. W przypadku rezygnacji z konta na kaivo, należy przekazać swój alternatywny adres email, oczywiście w przypadku posiadania prawa do otrzymania ebooka. Brak takiej informacji zostanie uznane za rezygnację z nagrody a kaivo nie będzie odpowiadać za jej niedostarczenie.

 

Przekazanie ebooka odbywa się według zasad ustalonych przez Elisabeth Kaivochats, które mogą być w dowolnym czasie przez nią modyfikowane. Wszystkie zasady przekazania ebooka ustalane są według subiektywnych odczuć Elisabeth Kaivochats. Nie są regulowane żadnymi innymi przepisami. Elisabeth Kaivochats zastrzega sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w regulaminie. Zalogowanie się na stronie kaivo jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu odbioru ebooka oraz wszelkich warunków uczestnictwa w zabawie.

 

 

 

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?