Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

ZDJĘCIA RGB - opis pokoju, ulicy

Pokoloruj swoją przestrzeń RGB. Jak to zrobić?


1 krok nauki niemieckiego, kolorowanki RGB2 krok nauki niemieckiego, opis pokoju RGB, opis ulicy RGB

3 krok nauki niemieckiego, 100 lekcji mp34 krok nauki niemieckiego, 100 niemieckich piosenek POP5 krok nauki niemieckiego, TV mit untertiteln, z napisami6 krok nauki niemieckiego, 1000 podstawowych słówek z niemieckiego7 krok nauki niemieckiego, 3000 słówek z niemieckiego8 krok nauki niemieckiego, fiszki online 12000 słówek9 krok nauki niemieckiego, kartoniki online za darmo10 krok nauki niemieckiego, memory online za darmo 11 krok nauki niemieckiego, rodzina wyrazów online za darmo

12 krok nauki niemieckiego, uczenie innych, udostępnianie materiałówPo 12 krokach Wielki TEST z niemieckiego. Czytaj uważnie.

 

 

 

Na początku... ZAMIAST KARTECZEK - ZDJĘCIA

Warto uczyć się słownictwa z najbliższego otoczenia. Zanim poznasz wyraz "efektywność" dowiedz się

z czego pijesz i co... każdego poranka. By to osiągnąć przychodzi myśl, by całe swoje mieszkanie obkleić karteczkami z opisem przedmiotów po niemiecku. Tylko jak potem żyć i wygodnie funkcjonować. 

 

Znacznie łatwiejszą formą takiego sposobu nauki są zdjęcia. Wystarczy sfotografować pomieszczenia, które chcemy poznać w innym języku, nauczyć się nazewnictwa przedmiotów znajdujących się w danych przestrzeniach. 

 

Następnie wystarczy opisać zdjęcia (np. zrobić opis pokoju) rzeczownikami po niemiecku z tłumaczeniem (bądź bez tłumaczenia), jak kto woli.

   

 

 

 OPIS ULICY metodą RGB 

 

ZDJĘCIE RGB - Opis ulicyZDJĘCIE RGB - Opis ulicy

 

 

 

 

OPIS POKOJU metodą RGB 

ZDJĘCIE RGB - Opis pokojuZDJĘCIE RGB - Opis pokoju

 

 

 

 

  METODA RGB - co to takiego?

 

Warto przy opisywaniu przedmiotów stosować rzeczowniki wraz z rodzajnikami

Dla łatwiejszego zapamiętania połączeń rodzajnika z rzeczownikiem 

zachęcam do stosowania kolorystyki RGB. Na czym to polega? Dokładne wyjaśnienie można znaleźć na stronie KOLOROWANKI. Poniżej krótki opis.

 

W niemieckim stosowane są trzy rodzajniki DIE, DAS, DER. Każdemu z nich możemy przypisać określony kolor. W nawiązaniu do poprzedniego sposobu nauki - kolorowanki, zastosuję ponownie kolory RGB

  • czerwony dla DIE,
  • zielony dla DAS
  • i niebieski dla DER. 

Mając tak przypisane kolory można przystąpić do opisywania zdjęć rzeczownikami w odpowiednim kolorze (zależnym od rodzajnika). 

 

Jeżeli zaciekawiła was taka forma nauki i chcielibyście podzielić się z innymi swoimi opisanymi zdjęciamiRGB, zachęcam do przesyłania swoich prac. Najciekawsze zamieszczę na kaivo. W ten sposób dojdziecie do ostatniego sposobu nauki niemieckiego poprzez UCZENIE SOMEBODY. 

 


Oprócz wzroku, wykorzystaj do nauki także słuch

 

 Poznaj pierwszy krok Przejdź do strony - Kolorowanki RGB

 

Poznaj trzeci krok Przejdź do strony - MP3

 

 

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?