Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

TV MIT UNTERTITELN DO OGLĄDANIA

Ucz się oglądając


1 krok nauki niemieckiego, kolorowanki RGB2 krok nauki niemieckiego, opis pokoju RGB, opis ulicy RGB3 krok nauki niemieckiego, 100 lekcji mp34 krok nauki niemieckiego, 100 niemieckich piosenek POP

5 krok nauki niemieckiego, TV mit untertiteln, z napisami6 krok nauki niemieckiego, 1000 podstawowych słówek z niemieckiego7 krok nauki niemieckiego, 3000 słówek z niemieckiego8 krok nauki niemieckiego, fiszki online 12000 słówek9 krok nauki niemieckiego, kartoniki online za darmo10 krok nauki niemieckiego, memory online za darmo11 krok nauki niemieckiego, rodzina wyrazów online za darmo12 krok nauki niemieckiego, uczenie innych, udostępnianie materiałówPo 12 krokach Wielki TEST z Niemieckiego. Czytaj uważnie.

 

Ciekawą formą nauki niemieckiego jest… oglądanie telewizji. 

Jest to bardzo efektywna forma. W moim przypadku - nie nudzi. 

Można oglądać ciekawe audycje, aktualności, programy przyrodnicze, filmy a nawet seriale. Przy tej metodzie nauki używamy niemal wszystkich zmysłów. A to pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty w luźnej formie. Nie tylko oglądamy, czy osłuchujemy się z językiem. 

Poznajemy przy okazji niemiecką kulturę, aktualne problemy w Niemczech (wiadomości) oraz popularne produkty (reklamy).

       

 

Niemieckie stacje TV mit untertiteln

 

 

Co jest potrzebne, by skorzystać z tej formy nauki? 

Oczywiście telewizor :) lub inne nośniki multimedialne. Niezbędny jest dostęp do telewizji (internetu). Tak jak Polska oferuje wiele darmowych programów (DVB-T) tak i w Niemczech można oglądać bez opłat programy telewizyjne. Przykładowe programy telewizji państwowej: Das Erste, EinsPlus, Einsfestival, tagesschau24, ZDF, ZDFinfo, ZDFneo, ZDFkultur, ARTE, Phoenix, 3sat, KiKA, Bayerisches Fernsehen, BR-alpha, hr-fernsehen, MDR, Radio Bremen TV, rbb Fernsehen Berlin, SR Fernsehen, SWR, WDR.

Na internecie można znaleźć wiele sposobów na uzyskanie dostępu do takiej telewizji, więc nie będę tego opisywać.

 

Ważną informacją dla uczących się języka jest… możliwość skorzystania z ciekawej funkcji obecnych telewizorów, dekoderów itp. Chodzi o wyświetlanie napisów. Tak jak w Polsce są programy dla niedosłyszących, analogicznie w Niemczech także są stacje udostępniające programy z napisami - UNTERTITELNJest to bardzo przydatna funkcja, pomagająca w uczeniu. 

 

Nie tylko słyszymy wyraz, ale i widzimy jego pisownię. Dla początkujących jest to znaczne ułatwienie. Czasem łatwiej skojarzyć wyraz po pisowni, niż po wymowie. Tę formę nauki polecam dla osób, które znają już pewien zasób słów. Przejdź do strony - 1000 podstawowych wyrazów, niezbędnych do komunikowania się w języku niemieckim, do pobrania za darmo.

 

 Oglądając programy telewizyjne łatwo poszerzyć swój zasób słów. Podstawowe sposoby to:

  1. Korzystanie ze słownika, sprawdzanie znaczenia wyrazu - dla ambitnych
  2. Obserwowanie i łączenie wyrazów z obrazem - dla spostrzegawczych

 

 

Tak więc można się uczyć ciekawie i leniwie, by zdobyć umiejętność komunikowania się po niemiecku, lub ciekawie i ambitnie, by dobrze opanować język niemiecki. Wybór należy do Was. Poniżej przedstawiam wykaz stacji niemieckich nadających programy z funkcją UNTERTITELNOczywiście nie wszystkie programy w podanych stacjach są nadawane z tą funkcją. Stacje, programy (z napisami) i czas emisji można sprawdzić na stronie:

http://www.prisma.de/tv-programm/

 

 


 

Poznaj czwarty krok Przejdź do strony - 100 Piosenek POP

 

 

Poznaj szósty krok Przejdź do strony - 1000 Słówek

  

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?