Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

MEMORY - PROGRAM DO POBRANIA ZA DARMO

Zbadaj swoją pamięć… umiejętność kojarzenia… wiedzę…


2 krok nauki niemieckiego, opis pokoju RGB, opis ulicy RGB3 krok nauki niemieckiego, 100 lekcji mp34 krok nauki niemieckiego, 100 niemieckich piosenek POP5 krok nauki niemieckiego, TV mit untertiteln, z napisami6 krok nauki niemieckiego, 1000 podstawowych słówek z niemieckiego7 krok nauki niemieckiego, 3000 słówek z niemieckiego8 krok nauki niemieckiego, fiszki online 12000 słówek9 krok nauki niemieckiego, kartoniki online za darmo10 krok nauki niemieckiego, memory online za darmo11 krok nauki niemieckiego, rodzina wyrazów online za darmo12 krok nauki niemieckiego, uczenie innych, udostępnianie materiałówPo 12 krokach Wielki TEST z Niemieckiego. Czytaj uważnie. 

 

Odkrywaj trudniejsze słownictwo, drogą dedukcji

 Ciekawość, czy się dobrze wybrało, zapamiętało położenie, pomaga opanować trudne słowa

 Łatwiej zapamiętać ciekawostki niż nudne definicje

 

Ucz się za pomocą gry-MEMORY. Zapamiętaj położenie wyrazów, znajdź pasujące do siebie pary, dopasuj niemieckie wyrazy do polskiego tłumaczenia. Ciekawość, czy się dobrze zapamiętało położenie wyrazów, dopasowało do tłumaczenia i chęć lepszego obstawienia w kolejnym rozdaniu, zachęca do nauki - zabawą. W tej metodzie nie ma znaczenia, czy wyraz jest ciekawy, sam sposób poznawania motywuje do nauczenia się go. W programie trzeba zapamiętać położenie wyrazów by móc dopasować do siebie cztery zakryte pary (jeden wyraz - dziewiąty - jest dla zmyłki, dwukrotne jego kliknięcie uznawane jest przez program za poprawną odpowiedź).

 Tak więc…

Sprawdź na ile procent opanowałeś wiedzę... jak trafnie obstawiasz poprawne odpowiedzi… w jakiej kondycji masz pamięć… Zobacz ile kliknięć potrzebujesz, by spasować wszystkie wyrazy. Poznaj, co decyduje o celności trafień:

wiedza…

umiejętność dedukcji…

czy los szczęścia…

 

        Zamieszczony na stronie program MEMORY pozwala poznać tą metodą 50 niemieckich wyrazów wylosowanych spośród 12000. Zakres 12000 jest szeroki, a zatem w wielu przypadkach może pojawić się trudne słownictwo. MEMORY są jednak taką metodą nauki niemieckiego, że z powodzeniem poradzą sobie osoby początkujące. Najwyżej o ich sukcesie przesądzą wpierw umiejętności dedukcyjne, los szczęścia aż w końcu… wiedza.

 W MEMORY można grać na trzy sposoby:

  1. Można odkryć wszystkie wyrazy, klikając na nie, wówczas w MEMORY gra się jak w przypadku KARTONIKÓW - po odkryciu wszystkich wyrazów dopasowuje się pary. Przycisk SPRAWDŹ - ocenia nasze umiejętności.
  2. Można zdać się na los szczęścia, jak wyżej podejmij się odkrycia wszystkich wyrazów (ale nie dopasowuj póki co par). Kliknij przycisk SPRAWDŹ. Zobacz ile celnych trafień udało się uzyskać dzięki losowi szczęścia w pierwszym rozdaniu. Dalej wybierz sposób pierwszy lub trzeci.
  3. Odkryj dwa wyrazy i kliknij przycisk SPRAWDŹ. Poprawnie dopasowane pary pozostaną odkryte, błędnie spasowane wyrazy - znikną. Postępuj w ten sposób do odkrycia wszystkich czterech par. W tej metodzie o sukcesie oprócz wiedzy, decyduje także umiejętność zapamiętania, gdzie znajdują się wyrazy. Ta metoda to właśnie MEMORY.

 

 Sprawdzaj co pewien czas na stronie, czy MEMORY zostały wzbogacone o kolejne wyrazy.

 

 

 Pobierz za darmo - MEMORY

MEMORY

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?