Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

FISZKI - PROGRAM DO POBRANIA ZA DARMO

Wzbudź w sobie ciekawość


5 krok nauki niemieckiego, TV mit untertiteln, z napisami6 krok nauki niemieckiego, 1000 podstawowych słówek z niemieckiego7 krok nauki niemieckiego, 3000 słówek z niemieckiego8 krok nauki niemieckiego, fiszki online 12000 słówek9 krok nauki niemieckiego, kartoniki online za darmo10 krok nauki niemieckiego, memory online za darmo11 krok nauki niemieckiego, rodzina wyrazów online za darmo12 krok nauki niemieckiego, uczenie innych, udostępnianie materiałówPo 12 krokach Wielki TEST z Niemieckiego.Czytaj uważnie. 

 

 

Łatwiej zapamiętać ciekawostki niż nudne definicje

Ucz się metodą fiszek opartej na ciekawości, czy kolejny wyraz jest znany czy nie. Czy z łatwością odgadujemy jego znaczenie, czy musimy się mocno zastanowić nad znalezieniem tłumaczenia. Wzbudzanie ciekawości jest najważniejszą techniką poznawania. Zawsze chętniej podejmujemy się ciekawych rzeczy niż tych musowych do zrobienia.

Tak więc…

Sprawdź na ile procent opanowałeś wiedzę… znasz wszystkie Słówka? Pełna wersja fiszek (12000 Słówek) już wkrótce będzie dostępna za 7 zł. Program fiszki zawiera 12000 słówek, przypisanych do 40 kategorii, tematów. Każde kolejne 7 zł wzbogaci program o tłumaczenia w języku angielskim czy hiszpańskim. Poniżej prezentacja kategorii wspomnianego programu.

 

FISZKI 12000FISZKI 12000

 

Na stronie można za darmo sprawdzić swoją znajomość fiszek - 50 słówek losowo wybranych spośród 12000. Zachęcam do odwiedzania strony co tydzień i sprawdzania swoich umiejętności spośród nowo wylosowanych 50 słów. Zakres 12000 jest szeroki, a zatem w wielu przypadkach pojawi się trudne słownictwo. Ten zestaw fiszek adresowany jest dla osób znających podstawowe niemieckie słownictwo (Słownik - 1000 Słówek), dla osób które przyswoiły również wiedzę rozszerzoną (Słownik - 3000 Słówek). Jest więc dla osób mających potrzebę zgłębiania coraz to trudniejszych, fachowych zagadnień po niemiecku. Jest także dla osób lubiących zabawę, wierzących w szczęśliwy traf, bo i początkujący mogą trafić tu na znane im słownictwo. Dla początkujących łatwiejszą formą nauki są jednak KARTONIKI lub MEMORY dostępne na kaivo.pl

        Oba programy korzystają z tej samej bazy danych co FISZKI (12000 słówek), ale początkujący mogą drogą dedukcji dobrać odpowiednie pary. Więcej na ten temat na stronie KARTONIKI oraz MEMORY

Pobierz za darmo - FISZKI 12000 DE-PL

Pobierz za darmo - FISZKI 12000 PL-DE

 


 

Poznaj siódmy krok Przejdź do strony - 3000 Słówek

 

 

Poznaj dziewiąty krok Przejdź do strony - Kartoniki

  

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?