Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

ODKRYJ ZDANIE książki WK7S

Publikacja zdań kryminału codziennie w FIVE OCLOCK

Tekst książki online do czytania, dobry polski kryminał, darmowe ebooki

 

 

W poniższej tabelce odkrywane są kolejne zdania książki, przypisane do odpowiednich cyfr. To w tym miejscu każdy może odnaleźć swoje zdanie odkryte w zamian za zostawiony na Forum komentarz.

 

 

Data


21.05.2015

04.08.2015

 

 

 

 


 

 

Cyfra


0

1

 

 

 

 


 

 

Treść


Wyrok Koło Siedmiu Studentek (WK7S)

 Problem nie do rozwiązania

 

 

 

 


 

 ZASADY ZABAWY ODKRYJ ZDANIE

 

Wspólnie odkryjmy tekst książki "Wyrok Koło Siedmiu Studentek".

Wystarczy zostawić na Forum komentarz, by już tego samego dnia o godzinie piątej po południu (five oclock), odczytać odkryte tą drogą własne zdanie książki.

W odpowiedzi na pozostawiony komentarz każda osoba otrzyma informację pod jaką cyfrą znajduje się odkryty dzięki niej tekst. Dzięki temu można czytać odkrywany kryminał, śledząc dzieje trafionego we własnym zdaniu bohatera.

Wszystkie swoje spostrzeżenia na temat odkrytego zdania, trafionego bohatera można swobodnie komentować na Forum Kaivo. 

 

Strona kaivo jest nowym portalem społecznościowym publikującym w nowatorski sposób ciekawe książki polskiej pisarki Elisabeth Kaivochats. Kaivo odkrywa tekst książek online w oparciu o zainteresowanie nimi, wyrażone na Forum książkowym.

 

Zapoznaj się z fragmentami książki WK7S. Jeśli zaciekawią Cię zaprezentowane teksty, skomentuj je na Forum. W zamian za zainteresowanie Kaivo odkryje kolejne zdanie kryminału.

ODKRYJ ZDANIE książki WK7S - darmowe ebooki, tekst kryminału online, forum

Fragmenty kryminału WK7S

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?