Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

 WYROK KOŁO SIEDMIU STUDENTEK

 

 O CZYM JEST KRYMINAŁ WK7S 

WK7S - Dobry polski kryminał, książka online za darmo, najlepsza książka kryminalna

Indywidualne historie siedmiu studentek i wielu im bliskich. Różne znaczenia słowa WYROK. Złamane prawo. Serce. Sens życia. I obarczony klątwą pierścionek. Książka zawiera mnóstwo dialogów i wiele zwrotów akcji. Wciąga w labirynt kryminalnych zagadek. Przeczytaj ze skupieniem, cały czas wiążąc fakty.

Stań się detektywem i odkryj prawdę. Zgadnij co jest przewodnim wątkiem? Kto jest główną postacią? I jakie jest rozwiązanie licznych zagadek, powstających podczas intensywnego wczytywania się w… 

No właśnie, w co? 

Oceń czy książkę można zaliczyć do dobrych polskich kryminałów. A może jest to powieść sensacyjna? Jeśli lubisz kryminały, zagadki i nie masz leniwej wyobraźni, to ta książka jest dla ciebie. Zatem siądź wygodnie i zdecyduj tropem której postaci podążyć. A może rozpoznasz w którejś z nich autora?

  

 

WK7S - darmowy ebook, darmwe ebooki, książki do czytania online

 

DARMOWY EBOOK WK7S

Darmowa publikacja książki kryminalnej w internecie w oparciu o zainteresowanie tekstem. Każdy pierwszy komentarz pozostawiony na stronie FORUM odsłania kolejne zdanie ebooka.

Im więcej zainteresowanych, tym szybciej uda się odkryć online całą książkę WK7S. Zaproś znajomych do zabawy.

 

 

 

   

 

Tekst polskiego kryminału i forum o bohaterach książki - online i za darmo.

Jest piąty rok studiów,

siedem studentek

i jeden problem... magisterka.

Błąd!

Jest jedna, dobrze zgrana paczka studentów, 

pięć miesięcy

i siedem przewodnich problemów.

Źle!

Jest jeden dziwny drobiazg,

siedmiu użytkowników 

i pięć objawów klątwy.

 

Sam zdecyduj, co znaczą cyfry 1, 5 i 7.

 

Włącz się do czytania książki "Wyrok Koło Siedmiu Studentek" i poznaj znaczenie Cyfr: 7-5-1. Codziennie o piątej po południu odkrywane są zdania WK7S. Tyle nowego tekstu, ilu nowych zainteresowanych treścią.

Przejdź do strony... Tekst online.

 

W chwili pojawienia się nowego bohatera w książce uruchamiany jest nowy wątek na FORUM o bohaterach ebooka. Powstaje w ten sposób aktywna lista bohaterów książki WK7S. Portal społecznościowy KAIVO umożliwia zakładanie grup dyskusyjnych skupionych wokół wybranej postaci. Zobacz, który bohater zyskał największą popularność i wyraź własną opinię na jego temat. 

Przejdź do strony... Lista bohaterów.

 

 

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?