Cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

1.Ciekawość - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Oryginalność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

2.Profesjonalizm - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem4.Zasób słów - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem5.Wszechstronna wiedza - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem7.Ortografia- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem8.Terminowość- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem9.Elastyczność- cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem6.Rzetelność - cechy copywritera, jak zostać copywriterem, co jest potrzebne by zostać copywriterem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSIĄŻKI do czytania online

 

Zapoznaj się z ofertą książek polskiej pisarki Elisabeth Kaivochats. Poniżej - krótkie recenzje oraz opis gatunków literackich książek, które warto przeczytać. Recenzje i opinie czytelników na temat publikowanych na Kaivo książek, można przejrzeć na forum. Książki kryminalne, sensacyjne, psychologiczne i fantasy.

 

WK7S - Dobry polski kryminał, książka online za darmo, najlepsza książka kryminalna

 "Wyrok Koło Siedmiu Studentek" - polski kryminał

Powieść kryminalna – "to odmiana powieści charakteryzująca się fabułą zorganizowaną wokół zbrodni, okoliczności dojścia do niej, dochodzenia oraz ujawnienia osoby sprawcy." (Wikipedia)

WK7S - Kryminalne zagadki i liczne zwroty akcji wciągają w zawiłe losy studentek. Pobudzają wyobraźnię, myślenie. Portal Kaivo umożliwia odkrywanie prawdy poprzez wcielenie się w jednego z bohaterów książki.

 

Obecnie odkrywany jest tekst książki WK7S - za pierwszy komentarz na stronie FORUM odkrywane jest kolejne zdanie kryminału. Włącz się do zabawy - Odkryj Zdanie.

 

 

Powieść sensacyjna - "podstawową cechą tego gatunku literackiego jest szybka akcja oraz wiele jej dramatycznych zwrotów. W powieści sensacyjnej, w celu utrzymania czytelnika w ciągłym napięciu, do minimum ograniczone są opisy bohaterów i miejsc oraz charakterystyki postaci, bohaterowie tego typu utworów bardzo rzadko zresztą są bardziej rozbudowani psychologicznie. W powieści sensacyjnej nie ma również miejsca na postacie wieloznaczne, rzadkością są bohaterowie dynamiczni, zmieniający się psychologicznie w toku akcji. W przypadku samej akcji utworu dużą rolę odgrywa przypadkowość, nieoczekiwane zbiegi okoliczności, mające na celu dalsze dynamizowanie dzieła." (Wikipedia)

WKN1T - Zagadki i zawiłe losy młodych osób, wkraczających w dorosłe życie. Zaskakujące zwroty akcji, wciągają do gry w poszukiwaniu autora sensacji.

 

 

 

  

WKN1T - Dobra książka sensacyjna, darmowe książki do czytania online

 "Wyrok Koło Nie-Jednej Tragedii" - książka sensacyjna

 

WK5S - Dobra książka, psychologia osobowości, online za darmo"Wyrok Koło Pięciu Stref" - książka psychologiczna

Powieść psychologiczna – "odmiana powieści, której głównym tematem są przeżycia wewnętrzne bohatera, jego doznania, emocje, relacje z innymi ludźmi i sposób odbierania świata. Psychologia bohatera jest w tego typu utworach podstawowym elementem kształtującym fabułę, a narracja (najczęściej trzecioosobowa lub tworzona w mowie pozornie zależnej) poświęcona jest przede wszystkim relacjonowaniu życia wewnętrznego bohatera. Powieści psychologiczne mają często formę pamiętników, dzienników, wspomnień itp., często wykorzystywany jest także monolog wewnętrzny." (Wikipedia)

WK5S - Różne stany świadomości oraz wielowymiarowa czasoprzestrzeń. Bohater zamknięty w pięciu strefach.

 

 

Fantasy"gatunek literacki lub filmowy, używający magicznych i innych nadprzyrodzonych form, motywów, jako pierwszorzędnego składnika fabuły, myśli przewodniej, czasu, miejsca akcji, postaci i okoliczności zdarzeń. Fantasy jest na ogół odróżniane od science fiction oraz od horroru, przy założeniu, że względnie nie wchodzi w tematykę naukową (w sensie SF) lub tematykę grozy (ang. macabre). Jednak gatunki te w znacznym stopniu przenikają się. Wszystkie trzy mieszczą się w pojęciu fantastyki (ang. speculative fiction)." (Wikipedia)

WKK - World Kaivo tworzą Cyfry, Zdania, Symbolika. Fabuła książki budowana w oparciu o wyniki zabaw prezentowanych na stronie Kaivo. Każdy aktywny uczestnik zabaw na kaivo, posiada Indywidualną Cyfrę, która przenosi jej posiadacza w treść książki. Każdy może zostać bohaterem powstającej książki fantasy.

 

 

 

 

 

WKK - Najlepsze książki fantasy, elektroniczna książka, darmowe ebooki,"Wyrok Koło Kaivo" - książka fantasy, fantastyka

 


Apel o zdrowieZdjęcie Tekstera - Copywriting, Copywriter SEO, Pisanie artykułów, tekstów, precle, zaplecze, katalogi

W marcu 2015 roku zostałam zarażona internetowym wirusem. Straciłam 5 liter, więc przeniesiono mnie 05.05.2015 do KAIVO. Natrętne myśli każą mi pisać o każdej porze dnia, dla siebie (kaivo) dla innych (texster). Stale piszę. Stan chorobowy narasta. Ten tekst powstał w urlopie i to o 5 rano. 
Jedynym lekarstwem jest CZYTANIE. Jednak moja ulubiona książka (WK7S) została zakodowana. Tylko komentarz na forum odsłania kolejne jej zdanie. 
Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu lekarstwa. Potrzeba kilka tysięcy komentarzy, by ozdrowieć. 
Skomentuj mój apel, bloga, co tylko chcesz. Każdy wpis, przybliży mnie do zdrowia.

Elisabeth Kaivochats

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?