TRYLOGIA - powieści kryminalne / sensacyjne / psychologiczne

2. WKN1T - Wyrok Koło Nie-Jednej Tragedii

 

 

Kontynuacja powieści - kryminał WK7S (Wyrok Koło Siedmiu Studentek).  Pojawiają się tu nowe zagadki i rozwiązanie tajemnic nieodkrytch w poprzedniej części TRYLOGII. Zawiłe losy młodych osób, wkraczających w dorosłe życie, są motorem napędowym powieści sensacyjnej. A zaskakujące zwroty akcji, wciągają do gry w poszukiwaniu autora sensacji.

 

Zakończenie poprzedniej powieści kryminalnej nie do końca Cię usatysfakcjonowało? Szukasz odpowiedzi na mnóstwo nurtującycj Cię zagadnień? Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o losach polubionych bohaterów? A może pragniesz poznać zupełnie nowe postaci i zapoznać się z ich całkiem odmiennymi problemami? To świetnie. Druga część TRYLOGII potrafi zaskoczyć nagłymi zwrotami akcji i przenieść każdego do Swiata Gry. Sprawdź, czy uda Ci się przewidzieć zakończenie. Może zdołasz wyprzedzić tok rozumowania bohaterów powieści sensacyjnej WKN1T?

Do dzieła!!!

3. WK5S - Wyrok Koło Pięciu Stref

 

 

Aktualnie jestem w trakcie pisania ostatniej części TRYLOGII o losach siedmiu studentek. Niewątpliwie ta książka, tak jak i poprzednie, ma za zadanie wprowadzić czytelnika w grę Słów i zaskoczyć każdego swoim niestandardowym zakończeniem a nawet i początkiem... Myślę, że W.rok powinnam ukończyć tę sensacyjno / psychologiczną powieść.

 

 

Najwyższy czas poznać wewnętrzne rozterki głównego bohatera. Kto nim jest... A może już od dawna wiecie.

 

 

 

 

1. WK7S - Wyrok Koło Siedmiu Studentek

 

 

Indywidualne historie siedmiu studentek i wielu im bliskich? Różne znaczenia słowa WYROK? Złamane prawo? Serce? Sens życia? A może obarczony klątwą mały drobiazg? Co jest przewodnim wątkiem? Kto jest główną postacią? I jakie jest rozwiązanie licznych zagadek, powstających podczas intensywnego wczytywania się w… . No właśnie, w co? 

 

 

Jeśli lubisz zagadki i chcesz dojść do ich rozwiązania samemu, no może z drobną asekuracją, ale jednak…, to świetnie. Znaczy to, że nie masz leniwej wyobraźni i że ta książka jest dla Ciebie.  Zatem siądź wygodnie i zadecyduj... tropem której postaci podążyć. A może rozpoznasz w którejś z nich autora? Przekonałeś/łaś się do sięgnięcia po tę lekturę? Jeśli nie do końca, to zerknij jeszcze na poniższe streszczenie.                                              

  • Jest piąty rok studiów, siedem studentek i jeden problem... magisterka.
  • Błąd! Jest jedna, dobrze zgrana paczka studentów, pięć miesięcy i siedem przewodnich problemów. 
  • Źle! Jest jeden dziwny drobiazg, siedmiu użytkowników i pięć objawów klątwy.                            

 

Co jest prawdziwe? Sam zdecyduj,

co znaczą cyfry 1, 5 i 7

 

           

TRYLOGIA

WYROK KOŁO...