Pisanie sprawia mi przyjemność. Jest tyle ciekawych myśli, które chciałabym przelać na papier. Oczywiście nie wszystkie jestem w stanie wydać w formie książki lub e-booka. Dlatego blog jest moją przechowalnią pomysłów. To miejsce na wspomnienia. A także przewodnik dla autorów (głównie dział "Moje życiowe doświadczenia").

 

 

Moje życiowe doświadczenia

 

W tej części bloga spisuję swoje perypetie związane z wydaniem książki papierowej i ebooka. To ciąg zdarzeń, które pozwoliły mi zmienić miejsce leżakowania moich książek. Wyjęłam je z szuflad i postawiłam na półkach sklepowych, w księgarniach, kto wie... może są już w bibliotekach? Pozwoliłam sobie także, by w tym miejscu zamieścić wspomnienia związane z pisaniem moich książek. Wyjaśniam co było moją inspiracją, ile czasu poświęciłam na tworzenie powieści a także z jakimi problemami przyszło mi się zmierzyć, by dołączyć do grona polskich autorów.

 

 

Przechowalnia pomysłów

 

Nie sposób wydać każdą myśl w formie papierowej. Postanowiłam zatem stworzyć wirtualną przechowalnię pomysłów. Zamieszczam tu swoje "złote myśli", nieukończone prace, plany przyszłych powieści. W tym miejscu odsłaniam fragmenty książek, które jeszcze zalegają w szufladzie a także prezentuję swoje krótkie opowiadania i wierszyki.

 

 

Aktualności / Najbliższe wydarzenia