DZIENNIK PISARSKI

 

W tej części bloga spisuję swoje perypetie związane z wydaniem książki papierowej i ebooka. To ciąg zdarzeń, które pozwoliły mi zmienić miejsce leżakowania moich książek. Wyjęłam je z szuflad i postawiłam na półkach sklepowych, w księgarniach, kto wie... może są już w bibliotekach? Pozwoliłam sobie także, by w tym miejscu zamieścić wspomnienia związane z pisaniem moich książek. Wyjaśniam co było moją inspiracją, ile czasu poświęciłam na tworzenie powieści a także z jakimi problemami przyszło mi się zmierzyć, by dołączyć do grona polskich autorów.

 

Pisanie sprawia mi przyjemność. Jest tyle ciekawych myśli, które chciałabym przelać na papier. Oczywiście nie wszystkie jestem w stanie wydać w formie książki lub e-booka. Dlatego blog jest moją przechowalnią pomysłów. To miejsce na wspomnienia. A także przewodnik dla autorów (głównie dział "Od Weny do Dzieła").

 

 

 

ZŁOTE MYŚLI

 

Nie sposób wydać każdą myśl w formie papierowej. Postanowiłam zatem stworzyć wirtualną przechowalnię pomysłów. Zamieszczam tu swoje "złote myśli", cytaty z książek i powieści wartych przeczytania, sentencje, aforyzmy o miłości, życiu. W tym miejscu odsłaniam fragmenty książek, które jeszcze zalegają w szufladzie.

 

 

BLOG o książkach

WIERSZYKI

 

Zobacz moje krótkie wierszyki o życiu. Zamieszczam tu swoje pięciominutówki (wiersze, których czas powstania nie przekroczył kilku minut). Te krótkie utworu odzwierciedlają moje emocje w danym momencie. Pierwsze z nich spisałam wiele lat temu. Jednak pomiędzy wszystkimi utworami epickimi można dostrzec pewną prawidłowość…

Sami odgadnijcie jaką.